Ana sayfa > Hakkımızda
Tarihimiz


1998 yılında kurulan Mastars, enjeksiyon kalıplama ve kalıplama, kalıp döküm ve kalıplama, sac damgalama ve lazer kesim, CNC işleme, Metal Enjeksiyon Kalıplama, çeşitli plastik ve metal parçaların seri üretimi için uzman üretim tesislerine sahiptir. plastik ve metal ekstrüzyon.Fabrikasyon, montaj ve ikincil operasyon işleme de yapılabilir ve çok çeşitli yüzey işleme kaplamaları mevcuttur. Üretim amaçlı metaller ve plastikler üzerinde geniş bir dizi parça üreten kapsamlı bir CNC prototipleme hizmeti sunuyoruz. Gerektiğinde SLS, SLA, SLW ve vakumlu döküm ürünleri üretmek için daha geleneksel prototipleme teknolojilerini kullanabiliriz.

Kurumsal felsefemiz doğrultusunda müşterilerimiz benzersiz kalite, uygun maliyet, entegre hizmetler ve esneklik karışımımızdan faydalanırlar. Müşterilerin hedeflerine çok kısa bir sürede ulaşabilme kabiliyetimiz onlara güçlü bir rekabet avantajı sağlar.


Fabrikamız


image001_副本.jpg

image001_副本3.jpg


Ürün uygulaması


Sunulan üretim teknolojileri:
Enjeksiyon kalıp takım imalatı (10.000 kg'a kadar ağırlık) ve 60T'den 650T'ye kadar 60 makineden enjeksiyon kalıplama
Basınçlı döküm kalıplama ve 800T'ye kadar makinelerde sıkıştırma
Hem plastik hem de metalde ekstrüzyon
Metal Enjeksiyon Kalıplama
CNC işleme
Boya bitirme
Baskı
Pres takımları ve parçaları
Krom kaplama / Vakum metalizing


Sunulan prototip teknolojileri şunlardır:
SLA
SLS
Vakum döküm
ABS / ABS-PC karışımı / Naylon dolgulu ve doldurulmamış / PMMA / POM / PP / PEEK / ULTEM dahil olmak üzere çok çeşitli polimerlerde CNC işleme
Çoğu genellikle mevcut metaller
Lazer kesim


Bizim sertifika


QQ图片20180718114923_副本.jpg


Üretim ekipmanı


image001_副本2.jpg


Servisimiz


Bir tedarikçinin, sadece yüksek kaliteli ürünle değil, aynı zamanda yüksek kalitede genel hizmetle de müşteriler tedarik etmesi gerektiğine inanıyoruz.

Mastars'ta bunun gerekliliklerin alınması ve uzman değerlendirmesi, tekliflere yönelik taleplere hızlı yanıt verilmesi ve daha sonraki herhangi bir sorgunun ardından kontrollü ve entegre bir üretim süreci ve hızlı bir güvenilir teslimat hizmeti ile başlayacağına inanıyoruz.

QA / QC'yi, üretim ve üretimi birleştiren dinamik geri bildirim döngümüz, daha yüksek verim, daha düşük red oranı ve tutarlı kalite ile sonuçlanır.

Herhangi bir problemi yakalamayı ve büyümeden önce bunları çözmeyi amaçlıyoruz. Tüm uluslararası ürün standartlarına çok aşinayız ve şirket içi uzmanlarımız buna göre sıkı prosedürler uygular.

Mastars, kalite iyileştirme yoluyla sürekli olarak gelişim arıyor ve şu anda aşağıdaki onaylara sahibiz.

ISO 14001 - 2004

ISO 9001 - 2008