Ana sayfa > Sergi > İçerik
2014 CNC tezgahları sanayi
Apr 29, 2016

Altında 2014-2018 Çin CNC tezgahları sanayi Pazar analizi stratejik planlama ve yatırım analiz raporu, içinde son yıllarda yararlanan, tahmin ekipman İmalat Sanayi Ulusal yeniden canlandırılması ortamı ve güçlü Pazar talep, yerli makine alet sanayi teknoloji geliştirme, yatırım coşku. "On iki-beş" planı en iyi duruma getirme ana içeriği olarak imalat sanayi ekipmanları canlandıracak ve endüstriyel yapısı yükseltme, sayısal kontrol makine aletleri imalat sanayi ekipmanları yeniden canlandırmak için bir odak haline gelmiştir. Ardından, bileşik yüksek hızlı CNC metal kesme makineleri, hassas, geliştirilmesi üzerinde durulacak; Ağır hizmet CNC metal kesme tezgahları CNC işleme tezgahları CNC şekillendirme donanımları ve ilişkili bileşenleri NC tezgahlar ve benzeri.

Araç sanayi araştırma grubu, potansiyel sanayi CNC makine için Enstitüsü Çin dünyanın en büyük makine araç pazarı olmak için Almanya aştı, CNC tezgahlar makine aletleri mainstream tüketici haline gelmiştir, CNC tezgahı Pazar gelecekte büyük dedi. 2015 için kaba tahminleri CNC tezgahları sanayi Çin 240 milyar yuan toplam varlıkları aşması bekleniyor, 180 billion yuan, kar satış geliri 12 milyar yuan, ortalama yıllık büyüme yüzde üzerinden % 10 olarak gerçekleşti.

Ise Çin NC makine teknolojisi aynı zamanda "On iki-beş" geç, high-end NC makine için daha büyük yükseltme alacaksınız ve dayalı üretim ekipmanları özel olacaktır elde bağımsız yenilik kapasitesi önemli ölçüde, geliştirmek, çok sayıda usta çekirdek teknolojisi, genel teknoloji uluslararası gelişmiş rütbeleri,, ev sahibi ve NC sistem ve işlev parçaları içine bağımsız mülkiyet hakkına sahiptir "orta ölçekli ve high-end sanayileşme, Çinliler geliştirme dışarı bir uluslararası ileri düzey anahtar ekipman vardır , ithalat hacmi yüksek hızlı ve hassas devlet yatay işleme merkezi ve CNC Tornalar ve diğer pazar payı büyük önemli ölçüde geliştirilmiş.