Ana sayfa > Sergi > İçerik
35 pazar fırsatları açgözlü sırasında ölmek
Apr 29, 2016

"Çin'in makine aracı iş" gözden geçirin: Çin kalıp geliştirme, teknoloji ile başlayan ilk adımı bir ses fikri mülkiyet sistemi kurmak. Tekrar yavaş yavaş Endüstriyel teknoloji birikimi uygulandıktan sonra kimya endüstrisi kendi üretimini gerçekleştirmek ve endüstriyel rekabet gücünü artırmak. Bir bütün olarak 35 sırasında Çin zorlukları ve fırsatları piyasa ortamı olacak.

Yüksek uç ekipman imalatı, sanayi desteği olmadan geliştirilmesi. Şu anda, ROC kalıp üretim ve uygulama güç, ama beri yıllarda gelişmeler reform, uluslararası ileri düzey ile yerel kalıp endüstriyel güç büyük bir boşluk olduğunu, çok sayıda yüksek uç ürünler sadece ithalat sanayi için yurtiçi talebi karşılamak için güvenebilirsiniz. Ulusal kalıp sanayi, savaş gelişme kuşkusuz olduğunu.

O zaman, sanayi toplumları hızlı gelişiminde, yerel kalıp sanayi hangi yollarla kalksın. Güçlendirilmesi fikri mülkiyet hakları teknik rezervlerini artırmak

Bağımsız araştırma ve işletmelerin birincil yolu elde edilen bağımsız fikri mülkiyet hakları, araştırma ve geliştirme olduğunu ana sürüş geliştirme ekibi kalıp sanayi döküm için Çin'in kalıp sanayi bağımsız araştırma ve geliştirme kapasitesi ise hala çok zayıf, şu anda, Döküm Kalıp'ın birincil kalkınma hedefleri geliştirilmeye devam ediyor. Bu nedenle, sadece teknik olarak Çin'in kalıp sanayi boşanmış itimat temelde ayırın.

Çin'in kalıp sanayi yatırım artırmak bilimsel araştırma, aktif Kalkındırırken Araştırma yetenek, geliştirilen bir dizi kalıp üretim teknolojisi ile bağımsız fikri mülkiyet; ev için ve aktif olarak tanıtmak ve absorbe darboğaz ile bozma olabilir.

Bu arada, ek olarak sürekli fikri mülkiyet koruma bilincini geliştirmek, devlet daireleri Yurtiçi kurumsal daha fazla kalıp imalat gelişimi desteklemek için iyi bir ortam oluşturmak için yüksek uç ekipman üretim geliştirme için destek önlemleri teşvik etmek için daha fazlasını yapmak.

35 yerel kalıp challenge ve fırsatları

Şu anda, Çin'in kalıp sanayi çoğunlukla orta ve düşük bölgelerde yoğunlaşmıştır, kalıp teknolojisi düşük, düşük katma değerli, kısmen yüksek hassasiyetli kalıp da ithal, yerli üretim Tümleştirme güçlendirmek için çeşitli alanlara bağlıdır. Genel olarak, 35, mücadele ve fırsat Çin die pazarının olduğunu.

Yabancı sermaye kalıp marka zorluklar kalır. Başta olmak üzere Gelişmiş ülkelerde teknolojik avantaj ve gelişmekte olan ülkeler, fiyat avantajı, Çin'in kalıp sanayi yüzü rekabetçi baskı bilmeniz gereken, gelişme ve ilerleme Endüstriyel Kalıplar, sadece Çin, Güneydoğu Asya ve Doğu Avrupa ülkelerinde son yıllarda, endüstriyel kalıp geliştirme yakında, fiyat avantajı olan bazı ölçüde zarar Çin'in kalıp sanayi için her zaman bir maliyet ve fiyat avantajı kalıp içinde açıktır. Ayrıca, Japonya ve Güney Kore için Çin'in kalıp sanayi gücüne Batı Avrupa pazarında high-end büyük sorunları yüzler.

Kalıp üretim ve pazarda artan talebi. Çin'in on iki-beş planlama ve uygulama yanı sıra ile yeni stratejik sanayi geliştirme politikası, bölgesel kalkınma planları ve ilkeleri imalat sanayi ekipmanları yeniden canlandırmak için yeni büyüme noktası kalıp sanayi için sağlayacaktır. Çin'e transfer ile gelişmiş ülkelerde üretim, Çin'in kalıp sanayi, geliştirme fırsatı bir yeni turda başlatmıştır. Luo Baihui Çin'in kalıp sanayi geliştirmek için güçlü almak için artış yerel teknolojik yenilik öncelikli mükemmel teknik rezervleri olduğuna inanıyor; İkinci olarak, Çin'in ekonomik inşaat ve endüstriyel rekabet teşvik 35 sektörlerde kullanarak ve daha iyi satış sonuçlar elde.