Ana sayfa > Sergi > İçerik
Dongguan kalıp işgal sanayi bakış açısı
Apr 29, 2016

Bugün, ondokuz Guangdong Dongguan kalıp imalatı? Dongguan hengli makine sergi 201,500 öküz tarzı Festivali, 4 günlük bir süre için faaliyetler kalıp sanayi yüksek kaliteli teknik hengli kuruluşunun yüzüncü yılını kutlayan ve öküz tarzı ele alınacak.

Sınır-3D baskı tekniğin vitrine

Bu sergi yeni 3D yazdırma hengli kalıp sanayi işbirliği yenilik Merkezi ve iki büyük görüntü alanında. Dongguan d 10 3D baskı şirketi baskı sanayi Birliği birlikte katılımcılar, 3D baskı servis alanı, modeli yapımı ve tasarımı ilçe ve diğer standında teknoloji Street basma, sınır-3D baskı tekniğin vitrine 3D oluşturmak için basılı tutun.

Kalıp Sanayi Derneği, Liu jianye: "kalıp sanayi anası, bunu yapmak için tasarlandığı, son yıllarda çok sayýda hengli kullanıyor, 3D baskı-meli var olmak bir eğilim, ama onlar hızlandırmak için hız, imal edilmiş ürünler, kalıplar için yararlı olur."

İşbirlikçi yenilik Merkezi, kalıp sanayii gelişimi teşvik

Son yıllarda, sinerjik yenilik, işbirlikçi yenilik yeni yollar uygulamak için bir geleneksel kalıp yönelik sanayi kümeleri dışında Merkezi "lokomotif" işletmeler ve üniversiteler, şirketler ve mali işbirliği, rol keşfetmek Heng Li şehir raporları, teknolojik yenilik ve finansal yenilik hengli göre die çift motorlu bu % 20'den fazla çıkış değeri 3 yıl üst üste büyüme sağlar.