Ana sayfa > Sergi > İçerik
Sektör uzmanları, kıdemli mühendis Fang Xiang: Yangzhou 3D ilk kişi
Apr 29, 2016

Karakter kartları

Ocak 1956'da Yangzhou şehir kalıp teknolojisi Derneği, Jiangsu Province, Çin kalıp Sanayi Derneği üyeleri, uzman grubu doğdu. 2011 yılında, 3D baskı teknolojileri Yangzhou içinde ilk giriş. Olarak Müdür Yardımcısı, kıdemli mühendis plastik fabrikasının Yangzhou şehirde hizmet vermiştir; Ürünler Kıdemli Başkan Yardımcısı ve genel müdürü Yangzhou sprey; XI ' bir Jiaotong Üniversitesi bilim ve Teknoloji Parkı Yangzhou araştırma Direktörü ve diğer personel.

Üniversiteye hiç gitmedim, uzmanlar ilk alüminyum sprey olabilir üretim hattı teknik dönüşüm talimatı kalıp sektöründe haline gelmiştir.

Fang Xiang, Yangzhou "sanayi hassas, o farkında olduğu kalıp taban uzmanlar", iki yıl önce XI Jiaotong Üniversitesi bir 3D printerlere harcama maddeler, ilk maruz yıl maruz kalma bu 3D Teknolojileri yazdırma tarihi Çağ teknolojik yenilikler olacak, geniş Pazar umudu vardır. Onun çabaları, 3D baskı teknolojisi Yangzhou giriş ilk kez.

3D baskı tanımak kadar oftentimes yıllardır kalıp sanayi o hassas fark bu teknoloji dönüm noktası teknolojik yenilik, sadece geniş Pazar umutları yok, şekil belgili tanımlık endüstri ekosistem olacaktır. Bu nedenle, onun araştırma çabalarında, 3D baskı teknolojisi Yangzhou giriş ilk kez.

Fang Xiang her zaman bir dileğim var: Umarım bu sanayileşme gelişmiş üretim teknolojisi. Dışarı, Fang Xiang, bu teknolojiyi kullanmak için kurumsal sitesi giriş onun ekibi açtı.

20 Temmuz 2012 tarihinde Yangzhou güvenilir üretim 'hızlı prototip', başlıklı, Yangzhou, ilk kez kamu üyeleri için bu gazeteyle 3D baskı teknolojisi gizemini ortaya koydu.

Fang Xiang söyledi gazetecilere, sonra gazete haberleri, toplu iş toplu iş iş XI ziyaret etmek için işletme sahiplerinin sonra ' bir Jiaotong Üniversitesi bilim ve Teknoloji Parkı, Yangzhou. Gelişmiş üretim teknolojileri ve onlar emir de kazanan büyük ilgi gösteriliyor.

"Tek en büyük sipariş üzerinden, baskı ücreti ' 7000 Yuan olarak onlarca parçalar üretmek için 3D baskı teknolojisi kullanarak bir otomatik parça üreticisinden en büyük siparişler geldi."

Geçtiğimiz yıl, "diş fırçası Sanayi Derneği, Jiangsu Province" konferans kurucu düzenlenen hangji, Fang Xiang diş fırçası firma yöneticileri için mekan 3D basılı kaynaklar, yöntemleri, avantajları ve sonuçları, alınan çok iyi sonuçlar tanıttı, "diş fırçası sapı kez bir yeni, sürekli kalıp değiştirme çok zahmetli bir şey, ve 3D baskı hızlı bir şekilde çözülmüş olabilir."

3D baskı ürün fiyatı nedeniyle gram cinsinden hesaplanır, pahalı. Ama Fang Xiang kabul giderek karmaşık 3D baskı teknolojisi ile maliyetleri kontrol edilebilir, Yangzhou 3D yazdırma bahar gelecek.