Ana sayfa > Sergi > İçerik
Fikri mülkiyet kalıp Sanayi Yenilik Bankası kuruldu
Apr 29, 2016

Washington (muhabir Yi o muhabiri Wang Huyu) tabanı kalıp sektöründe Çin'in ilk fikri mülkiyet hakları yenilik beilun Heng Yang topluluk birkaç gün önce açıkladı.

Heng Yang, ülkenin ilk endüstriyel toplum üzerinde kalıp sanayi, toplum daha fazla 600'den fazla şirket toplam beilun bölge topluluklar vardır, high-end die döküm kalıp Sirketler 400'den fazla şirketler vardır. Kalıp kuruluştur 6 milyar yuan, endüstriyel satış geliri % 60 daha fazla toplam alanı, yıllık satışları ile die ilk tur, Çin die tarafından ve kalıp Sanayi Derneği "kasaba kalıp" ünvanıyla ödüllendirildi.

Son yıllarda beilun sanayi dönüşüm kalıp ve kalıp döküm kalıp imalat ve otomatik parça imalatı ve geliştirme yeni biçimlerinin oluşturan ürünler üretmek için basit satıyor kalıpları dan elde hızla, yükseltme. "Fikri mülkiyet stratejisi, bir grup, yeniden doğmaya kalıp işletmelerin uygulanması sayesinde rekabet gücünü büyük ölçüde geliştirilmiştir." Belediye fikri mülkiyet Bürosu resmi söyledi. Birinci sınıf araba (parçalar) tedarikçiler kurumsal düzeyde olmak için 40'tan fazla şirketler kuran.