Ana sayfa > Sergi > İçerik
Hızlı prototipleme sanayi odak takım enjeksiyon kalıp imalatı
Apr 29, 2016

Özeti: geleneksel üretim Sektörünün Bulusma stratejidir 90, 20, fiyat ve kalite 1980 yılında ilk olarak, önerilen ilk ölçek için bir Pazar yanıt-e doğru ilk haline geldi. Uluslararası Üretim sanayi şartları ve ürün geliştirme çevrimi kısaltın ve azaltmak belgili tanımlık tehlike yatırım yeni ürün geliştirme, iş hayatta kalmanın anahtarı olmak.

Geleneksel üretim Sektörünün Bulusma stratejidir 20. yüzyıl, fiyat ve kalite 1980 yılında ilk olarak, önerilen ilk ölçek için 90, ilk bir piyasa tepki haline geldi. Uluslararası Üretim sanayi şartları ve ürün geliştirme çevrimi kısaltın ve azaltmak belgili tanımlık tehlike yatırım yeni ürün geliştirme, iş hayatta kalmanın anahtarı olmak. Son yıllarda, üretim maliyeti ve kalitesi büyük transfer ve yanıtlama saati üstünde ne'olay odaklı strateji Pazar. Çeşitlendirilmiş üreticisi ürünleri pazara hızlı bir şekilde pazar fırsatı ve hayatta kalma önemli bir garanti kavramak, hızlı yanıt üretim Uluslararası Araştırma, hızlı prototipleme ve hızlı takım ile sonuçlanan odak noktası haline gelmiştir ve hızlı üretim teknolojisi işletmelerin rekabet güçlerini artırmak için gelişmiş bir araç sunar olduğunu. Teknoloji üzerinde malzeme toplu oluşturan bir yüksek teknoloji üretim teknolojisini temel alır, olduğunu 20. yüzyıl üretim alanı bir kez devrimci atılım, üretim enjeksiyon ölebilir ve basınç kalıp ölmek, çeşitli hassas karmaşık kalıp, kesim ve şu anda sahip geniş fan uygulama Yu araba ve Havacılık alanından ve gemi ve aletleri ve endüstriyel tasarım ve tıbbi, mi ve bina ve yapım el sanatları ve çocuk oyuncak , alan ve bu bir teknolojinin kendisi sürekli geliştirme ve mükemmel, uygulama yelpazesini olacak sürekli uzantısı geniş.

Otomotiv, ev aletleri üretiminde kalıp şekillendirme parçaları %50 sorumluydu ~ üretim iş % 70'i. Kalıp üretim sınırlı Çin araba ve ev aletleri ve ışık, sanayi geliştirme performans sorunu ve hızlı donanım ve yazılımı donatım şekillendirme ve hızlı malzeme sürekli geliştirme ve mükemmel, Hızlı prototip parça gücü ve hassas şekillendirme ile anahtar almak sürekli geliştirmek, hızlı teknoloji şekillendirme zorunda yavaş yavaş hızlı dayalı hızlı kalıp üretim alanına derinlemesine yöntemi üretim olduğunu çeşitli basit ekonomik hızlı kalıp şekillendirme RP & M uygulanması sıcak oldu.

Bir çift: 3D metal baskı teknolojisi seçmek nasıl

Sonraki: Ücretsiz