Ana sayfa > Haberler > İçerik
2016-Çin Uluslararası Sanayi Fuarı/Metal maden işleme ve CNC tezgahı göster
Apr 29, 2016

2016-Çin Uluslararası Sanayi Fuarı

Metal işleme ve CNC tezgahı gösterisi

Makine aletleri, metal levha ve tüp işleme, kalıp ve uluslararası olayların araçları

Zaman: Kasım 2016 1-5.

Mekan: Ulusal Sergi Merkezi (Shanghai)

Alanı: 60.000 m2'lik

Sponsor: ulusal kalkınma ve Reform Komisyonu, Ticaret Bakanlığı, Bakanlık, bilim ve teknoloji, Çin Bilimler Akademisi, Çin Akademisi mühendislik, CCPIT, Şangay Belediye Halk Devlet Bakanlığı

Organizatör: Shanghai East Hizmetleri (Holding) en iyi lansheng Uluslararası Ticaret Ltd

18 Çin Uluslararası Sanayi Fuarı metal işleme ve CNC tezgahı göster (MWCS) alacak Kasım 2016 1-5 Ulusal Sergi Merkezi (Shanghai) yerinde gerçekleştirildi. Bu Expo 230.000 metrekarelik sergi alanı, ziyaret edenler daha fazla 140,000 ziyaret edenler, sergi, Çin bir kez daha en büyük sanayi Fuarı en üst düzeyde sergilenmesi aşıyor.

Metal işleme ve CNC tezgahları (MWCS) Çin sanayi Expo Fuarı, sergi alanı yaklaşık 80.000 metrekarelik, 600'den fazla katılımcı çekirdek gösterir. MWCS2016 özellikleri temelinde, metal kesme makine aletleri, metal şekillendirme makineleri, dağıtım üzerinde odaklanan beş alan, daha fazla dikkat temel imalat, özel yüksek kaliteli CNC tezgahlar ve akıllı üretim alanı, daha fazla güçlendirilmesi için Çin'de bir yüksek kaliteli metal işleme platform oluşturmak için 2025 için yapılan yüksek kaliteli CNC ekipman sergilenmesi üzerinde ısrar etti test ve ölçüm cihazları, araçları ve 3D baskı vardır muhafaza edilecektir.

Metal kesme makine aletleri Sergisi

NC makine ve metal işleme Sergisi (MWCS) sergi alanı 80.000 m2'lik, sergi kuruluştur üzerinde 600 ev beklenen, çeşitli makine ve ilgili ürünler üzerinde binlerce göster, kapakları işleme Merkezi, araba ve freze ve sıkıcı, vardır ve değirmen ve işleme ve ağır makine ve elektrik işleme ve bettega makine ve metal 3D baskı ve NC sistem ve numara açık aygıt donatımı ve makine parçaları ve yardımcı malzemeleri ve aşındırıcı Aşındırıcılar ve araç fikstür ve test ölçüm cihazları, kategoriler. Yamazaki Mazak, Haas, Qin chuan, Shenyang, Kunming tezgahları, Kuzey, Francis II, Shanghai, Dalian guangyang, genç ve birçok diğer iyi bilinen üreticilerin makine aletleri yanı sıra Almanya ve İtalya ve Türkiye ve Japonya ve Tayvan Pavilion, sergi gibi ulusal ve bölgesel grupların bir araya getiren.

Host Integration kaynakları, motorlu araçlar ve parçalar, high-end elektronik haberleşme cihazları, makine imalatı, kalıp, Havacılık ve uzay, savunma, gemi, demiryolu taşımacılığı, tıbbi malzeme, profesyonel alıcıları etkinliğe katılmayı fazla 20'den fazla önemli alanlarda organizasyonu. Düzenlenen sergi aynı zaman "özel forumda high-end CNC takım tezgahları ve temel üretim ekipmanları için", "Çin'in otomobil üretim ekipmanları yöneten yenilik Birliği genişlemiş", "metal Forum kesme" ve katılımcı ve profesyonel ziyaretçilerin daha iyi, endüstri bilgilerine, ilk kez iletişim kurabilirim mesleki faaliyetleri bir dizi etkili sergi gelirleri artırmak, böylece.