Ana sayfa > Haberler > İçerik
Metal işleme ve CNC tezgahı Haritayı Çinli işçiye fuarda Kasım ayında yapılacak
Apr 29, 2016

2016 18 Çin Uluslararası Sanayi Fuarı metal işleme ve CNC tezgahı göster (MWCS)-makine aletleri, metal levha ve tüp işleme, kalıp imalat ve araçları uluslararası olay yapılacak Kasım 2016 1 5 Ulusal Sergi Merkezi (Shanghai).

CNC tezgahlar ve ulusal kalkınma ve Reform Komisyonu, Ticaret Bakanlığı, Bakanlık, bilim ve teknoloji, Çin Bilimler Akademisi bölümü tarafından metal işleme Sergisi 18 Çin Uluslararası Sanayi Fuarı mühendislik, CCPIT, Şangay Belediye halk hükümeti Çin Akademisi sponsorluğunda. Shanghai East en iyi lansheng uluslararası ticaret Hizmetleri (grup) co.

18 Çin Uluslararası Sanayi Fuarı metal işleme ve CNC tezgahı göster (MWCS) alacak Kasım 2016 1-5 Ulusal Sergi Merkezi (Shanghai) yerinde gerçekleştirildi. Bu Expo 230.000 metrekarelik sergi alanı, ziyaret edenler daha fazla 140,000 ziyaret edenler, sergi, Çin bir kez daha en büyük sanayi Fuarı en üst düzeyde sergilenmesi aşıyor.

18 Çin Uluslararası Sanayi Fuarı metal işleme ve CNC tezgahları (MWCS) Çin sanayi Expo Fuarı çekirdek gösterir. CNC tezgahlar ve metal işleme sergi alanı yaklaşık 80.000 metrekarelik, 600'den fazla katılımcı 18 Çin Uluslararası Sanayi Fuarı. MWCS2016 özellikleri temelinde, metal kesme makine aletleri, metal şekillendirme makineleri, dağıtım üzerinde odaklanan beş alan, daha fazla dikkat temel imalat, özel yüksek kaliteli CNC tezgahlar ve akıllı üretim alanı, daha fazla güçlendirilmesi için Çin'de bir yüksek kaliteli metal işleme platform oluşturmak için 2025 için yapılan yüksek kaliteli CNC ekipman sergilenmesi üzerinde ısrar etti test ve ölçüm cihazları, araçları ve 3D baskı vardır muhafaza edilecektir.