Ana sayfa > Haberler > İçerik
Sac üzerinde otomatik cihazlar ters geliştirme ‖ hız teknoloji damgalama odaklanmak
Apr 29, 2016

2013, Hannover Sanayi Fuarı'nda "Almanya"endüstriyel 4.0 grubu"tarafından sanayi 4.0" kavramı. O zamandan beri bu kavram derinden akıllı otomasyon sanayi çekirdek ile implante, yoğun yapay üretim yerine getiremiyor çağdaş işletme, yüksek işçilik maliyetleri ve düşük verimlilik, malzeme atık önce işletmelerin işgücü sıkıntısı karşı karşıyayız ve işe alım zorluklar da sorunları vardır. Üretim verimliliği bir üretim şirketi olarak ilk yenileme ve donatım modernleştirme işletmeler zorlama sorunu, düşünün, otomasyon donanımları, böylece işçilik maliyetleri azaltmak geliştirmek. Apple ürünleri Çin'in en büyük yüklenici Foxconn başlangıç 2010 planları 2013-2015 yılında iki yıl etkili olduğunu kanıtladı akıllı robotlar tanıtmak yerine % 50, verimliliği azalır. Damgalama sanayi, birden çok manipülatör yumruk çizgiler, üç tek Besleyici, iki tek besleyici plaka, servo Besleyici, hassas ve ağır plaka gibi ekipman bir otomatik üretim ekipmanları desteklemek için gerekli makine, ağır malzeme tesviye için onlar büyük ölçüde verimliliği artırmak, işçilik maliyetleri ve kaza oranları azaltmak.

Kunshan hız mekanik bilim ve teknoloji Co Ltd eski Tayvan kıdemli yumruk basın besleyici üreticisi, Bütün bitki ekipman, bağımsız araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve hizmet bir çevreleyen otomasyon serisi basın uzmanlaşmış olarak bilinen 2004 yılında faaliyetlerine başladı. Ürünlerimiz yaygın olarak beyaz eşya, mobilya, otomobil parçaları, metal, damgalama, elektronik, elektrik, Haberleşme, Havacılık ve diğer alanlarda, 12 yaşındaki arkadaşlar kesin kazanmak için yüksek kaliteli Delme çözümler ile müşterilerimize pratik kullanılmaktadır. Ayrıca yardımcı KOBİ'lerin geçiş başarıyla Sirketler alet otomasyon önde gelen yerli sanayi yardımcı olmak için yalın üretim otomatikleştirmek. 2013, şirket proje Chongqing akıllı makine ekipman co, yerel bilim ve teknoloji araştırma ve geliştirme auto Parts yüksek gerilim ile üzerinde duruldu ile işbirliği içinde hızlı bir şekilde görüntüleyebilir, yüksek çelik levha bobin besleme (üç tek besleyici) damgalama için seviyelendirme makine ve birden çok bağlantı manipülatör ve diğer özel ekipman. Derin özelleştirilmemiş tam müşteri ürün özelliklerine göre üretim süreci, geliştirmek, basın otomasyon cihazları müşterilerine daha iyi hizmet otomobil parçaları sanayi damgalama hızla gelişmesi gerçek ihtiyaçlarının ters.

İçinde geçmiş 10, çoğu müşteri-ecek ekipman yatırım maliyet faktörlerini seçin kullanarak "malzeme çerçeve + bütün düz makine + malzeme makine gönderilen" veya "malzeme çerçeve tamamen düz cihazı + gönderilen malzeme makine" fişinin üretim, ama kullanılan Puan damgalama kalın tahta malzeme, birim malzeme çok kolay toplu malzeme, malzeme zor malzeme aklına damgalama satırı teşkil etmektedir çünkü, genellikle daha fazla insanlar el ile olarak malzeme gönderdi , çok kolay yaralanma insanlar, Bütün düz davul çok kolay yaralanma, takip bakım maliyeti yüksek, kullanarak özel İçilir ve harcanan bir birim malzeme ihtiyaç uzun zaman Shang malzeme ve malzeme, zaman ve nasıl insanlar, birlikte, bugünün artan işçilik maliyetleri çalışır büyük müşteri maliyet artırmak müşteri etkili üretim tüketimi büyük ölçüde vardır.

Mevcut, anlayışlı tüketiciler hız enerji teknoloji araştırma için seçsin damgalama plaka ve geliştirme üç tek besleyici maç duyarlık işleme teknolojisi, otomasyon donanımları, sofistike yumruk satır işlemek gibi optimizasyon yumruk, yalın yönetim, orijinal maliyeti önemli ölçüde azaltacaktır. Nedeniyle üç tek besleyici vardır tamamen işlevsel, yüksek sertlik + kontrol sistemi kompakt yapısının, koşma, kolay istikrarlı alınan servo motor, Bütün düz hassas yüksek aşınma parçaları daha az aşınma ve yıpranma, özellikleri, son derece ergonomik gibi bir makine kullanımı için yem.

Bu seçimi mümkün olacak:

1 ve hammadde açık, düzeltme, malzeme üç makine bir yapısı kompakt ve görüşlerinize hazırdır alanına küçük, yükseltme tüm düz ve gönderilen malzeme hassas varken üretim süreci, damgalama Basitleştirilmiş gönderilen; 2 ve Shang malzeme Tayvan araba otomatik olarak Shang malzeme elde, Bütün düz malzeme kol kravat yardımcı malzeme basınç elde baş aygıt malzeme otomasyon malzeme içine bir kişi olabilir kolayca işlem makine Tayvan, Shang malzeme elde otomasyon açık, büyük ölçüde insan maliyet; 3 ve hidrolik/pnömatik basınç malzeme kol bloğu malzeme kol kravat, esasen çözümden kalın kurulu birim malzeme toplu malzeme sorun vardır. 4, besleme makine kafa işlevi, kaldırma vida ile tesviye kalıp test, hata ayıklama çok basittir. 5, yük arabaları, raflar, tesviye, tüm bağımsız denetiminde makinesi, kullanımı kolay yüksek otomasyon derecesini kontrol etmek için yetenekleri besleme. 6, üç tek besleyici bölümleri, merkezi yağlama sistemi ile donatılmış parça-ebilmek var olmak merkezi ve etkili yağlama, bakım basittir, başarısızlık oranı çok düşüktür. 7, otomatik olarak izlenen malzeme besleme makinesi esprisi ile senkronize olabilir.

Şu anda, araştırma hızını ve NC servo besleyici gelişimi yavaş yavaş mekanik kaydırma tekerleği besleyici pazar payı yerine, yaygın olarak yüksek hassasiyetli ilerici damgalama, müşteri tabanı, oranı kullanarak fazla % 40 ulaştı damgalama kullanılır.

1, hassas NC servo besleyici Japonya tam bir set kullanarak ithalat kontrol sistemi (Mitsubishi PLC, Panasonic servo motor ve sürücü), istikrarlı performans, yüksek hassasiyetli besleme.

2, kullanımı kolay otomasyon derecesi yüksek. Geleneksel tekerlek gönderilen malzeme makine küme veya Shi adımından değişiklik ihtiyacı elde için yönetmelik eksantrik disk üzerinden yumruk çıkış eksen konumda yüklü eksantrik disk için böylece düzenleme değil değişken ve ayar aralığı limited tarafından ve NC servo gönderilen malzeme makine adımının olabilir girilen dokunmatik ekran yol elde, basit kullanışlı ve küme aralığı geniş, 0'dan olabilir-9999.99 mm , yükseltme aralığı kullanarak malzeme makine gönderdi, yükseltme etkili çalışma süresi olsa da, öncül elde yararları maksimize Xia yatırım minimum müşteri gerçek izin.

Bu iki nokta tekerlek Besleyici, göreli onun avantajı olduğunu ve bu nedenle, yavaş yavaş Silindir besleyici yerini almaktadır, seçim besleme basın müşteriler oldu.

İşlemleri, sürdürülebilir Servisi, her sabit peşinde müşteriler ile büyümeye devam eden bit hızı yeteneğine sahip!