Ana sayfa > Haberler > İçerik
Metal parçaları 3D baskı: 4.0 Sanayi Yenilik hareket
Apr 29, 2016

Bir daha gözden geçirme: 3D baskı--dan büyüdü yeni bir teknoloji yavaş yavaş mainstream bir teknoloji geliştirdi, birçok şirket tanımak ve bu teknoloji getiriyor maliyet ve üretim verimliliği kabul başlar. 2017 ile endüstri tahminleri, 3D baskı için küresel pazar sevk irsaliyelerini büyük artış içinde usher olacak ve satış, bileşik yıllık büyüme oranı % 59 ve % 29 sırasıyla olacaktır.

OFweek lazer net Haberler: son yıllarda hızla fışkıran 3D baskı sektörü büyüdü, dünya çapında dikkat ve tanıtım nedeniyle bu patlayıcı büyüme eğilimleri. Bu arada, lazerler, bilgisayar ve makine mühendisliği teknolojisi CAD/CAM geliştirilmesi, lazer katkı üretim teknolojileri lazer kaplama teknolojisi ve hızlı prototipleme teknolojileri metal parçaların ortaya çıktı, hızla en gelişmiş üretim teknolojileri alanında bir 3D baskı gelecek için oldu. Sektör uzmanları metal parçalar endüstriyel 4.0 3D baskı teknolojisi hakkında bir reform hareketi sağlaması bekleniyor, düşünüyorum.

Tasarım kenar 3D yazdırma PK geleneksel özgürlük

İtme, sermaye ve teknoloji altında yeni uygulamalar baskı 3D ortaya, bunu söylemek hiç de abartı, 3D baskı yeni bir teknoloji yavaş yavaş mainstream bir teknoloji geliştirdi, birçok şirket tanımak ve bu teknoloji maliyet ve üretim verimliliği getiriyor kabul başlar. 2017 ile endüstri tahminleri, 3D baskı için küresel pazar sevk irsaliyelerini büyük artış içinde usher olacak ve satış, bileşik yıllık büyüme oranı % 59 ve % 29 sırasıyla olacaktır.

Hızlı Pazar Geliştirme paralel olarak, 3D baskı teknolojisi daha derinden geleneksel imalat sanayi değişiyor. Mekanik parçalar nedeniyle geleneksel tasarım üretim süreçleri, torna, freze, planya, taşlama, kaynak ve tasarım özgürlüğü elde etmek için döküm gibi sınırlı. Artan malzeme üretim geliştirme, özellikle doğrudan artan malzeme üretim teknolojisi hassas ve güvenilirlik, metal parçalar üretimi (3D baskı) teknolojisi ile ilerleme, teknoloji oluşturan hassas yönleri çözüm zor işleme karmaşık metal bileşeni olabilir ve döngüsü uzun ve maliyeti yüksek teknoloji sorun olabilir işleme geleneksel üretim yöntem olamaz elde karmaşık metal parçaların işleme sahip malzeme-yapı-fonksiyon Tümleştirme tasarım ve üretim. 3D baskı teknolojilerin geliştirilmesini, kaçınılmaz olarak CAD modeli tasarım değişiklikleri götürür ücretsiz tasarımı ve fonksiyonu mekanik parçalar için tasarım sağlar.