Ana sayfa > Haberler > İçerik
NPE2015: Bariyer ambalaj teknoloji Leapis raporları enjeksiyon için
Apr 29, 2016

Plastik endüstrisi "Kutsal Kase": Toplam paketi yerini alacak enjeksiyon döküm metal ambalaj, örneğin, 1 milyar teneke başına yıl Pazar açıktır.

2015NPE göstermek, sen-ecek görmek hayatımızın içine geldi.

Plastik daha iyi performans

Milacron (booth numarası: W2703) gıda yardımcı olur pot formdaki gıda gözlemlemek için bir Klear sergiledi.

"Sürpriz bu ambalaj gıda parlak etkilemez", toplam lasaierbeineite için Milacron enjeksiyon sistemi, satış ve Pazarlama Direktörü söyledi.

On ay önce gösteri Almanya INTERPACK Fuarı, Milacron Klear var ve Milacron ilk Klear Fuarlar NPE üzerinde yapılacak. Bennett söyledi: "Klear hakkında biz sergilenen bir üretim hattı, şimdi şirketi konteyner görünümü içinde bir bariyer kurma.

Bu satırı 280 ton makineleri enjeksiyon kuvvet sıkma, Klear üreten dört-kavite kalıp döngüsü daha az 8 saniye çalıştırabilirsiniz. Soğuk çalışarak sınırlı StackTeck sistemleri ölür. Yüksek-grubu ve ustalar sıcak runner ve DME kalıp ve bileşen tedarikçiler üreticisi şirkettir.

Editörün sonuç "yerine geleneksel Ambalaj Sanayi Ambalaj Plastik bir konu yeni çarpışması geleneksel işlemi yerine 2015 yılında zor karşı karşıya gelecek mi? Bu NPE2015 birer birer ortaya gösterilecektir. Reçine üreticileri, makine, kimyasal maddeler, katkı maddeleri, kalıp, kalıp ve tasarım yazılımı, tedarikçi Orlando Orange County Kongre Merkezi 23 Mart araya gelecek gibi alanlarda yetenekleri kalıplama özel toplam çevresinde 2000, Amerika Birleşik Devletleri bir bölgeden % 40 bekleniyor. NPE2015 üzerinde endüstrinin yeni teknolojiler ve şirketler ve çeşitli alanlarda uzman ile iletişim kurmak için fırsatlar hakkında öğreneceksiniz.