Ana sayfa > Haberler > İçerik
Plastik enjeksiyon kalıpları için yedek parça takım hassas
Jun 04, 2016

Temel bilgi

Modeli NO.:5569Marka: Gemte
Belirtimi: SGSKökeni: Shenzhen, Çin
HS kodu: 8480410090

Teknik Özellikler
Yedek parça plastik enjeksiyon kalıplama
1. birçok tasarım
2. fabrika fiyat
3. Clientand #39; s tasarım kullanılabilir

Ürün Açıklaması:
Her türlü yedek parça plastik enjeksiyon herhangi bir malzeme ile
1. boyutu: göre çizim.
2. tüm yapabiliriz
3. Ambalaj: Standart ihracat karton ile ihracatımız veya isteğiniz olarak
4. tedavi: gerekli istemcileri olarak
5. yüzey: Çeşitli boyama, yüksek parlak, püskürtme, Eloksal, EDM andamp gibi; Yüksek Lehçe, kromik/nikel kaplama, krom, silah-kaplama, serigrafi, saydam ya da saydam, fırça, lastik boya, kum püskürtme vs.
6. Ticaret şartları: FOB Şangay ve bunu bizden almak sizin için uygun olacaktır.
7. ödeme: T/T, Western Union,
8. örnek sağlama süresi: 7 gün içinde.
9. teslim süresi: 7 iş günü dayalı ihtiyacınız parçalar
10. örnek sipariş kabul edilebilir.

Şirket profili:

Firmamız Randamp; D ve satış entegre 1998 yılında kurulmuştur. 6, 000sqm bir alanı kaplamaktadır. Bol deneyimlerimiz ile ve çalışkan ve çalışkan personeli, müşteriler farklı türdeki çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebilecek. Biz size hizmet etmek için elimizden geleni çalışacağız ve umut haline arkadaşım ve iş ortaklarınızdan biri tarafından.

Hizmet: Firmamız deneyimli teknik mühendis ekibi vardır ve tasarım kalıpları ve işleme armatürleri ve projeniz için en iyi çözüm bulmak. Bizim ekip üyeleri de her teslimat için tüm kalite kontrol planı yapabilirsiniz. Biz de müşteri servis personeli ile customersand #39 çevirmek için İngilizce konuşma yeteneği var; Çinli mühendis ihtiyaçlarına.

Takım: Ekibimiz genç canlılığı tam Set, mühendislik bölümü, tasarım bölümü, satın alma departmanı, satış departmanı, Maliye Bakanlığı ve büyük ölçekli üretim Atölyesi. Sloganımız andquot; ilk önce müşteri kalitesidir! andquot;

Ortak: gelişme 13 yıl ile Gemte şirket çeşitli fabrikalarda üretim maliyetini azaltmak ve saygın şirketler daha rekabetçi yapmak için senin şirket yardımcı olmak için yatırım yaptı. Biz sıcak hoş geldiniz yeni şirketler dünyanın her yerinden gelen sorar. Ürünlerimiz için 20'den fazla ülke ve bölgeleri, Japonya, ABD, Kanada, Almanya, AB ve Güneydoğu Asya gibi ihraç edilmiştir. Gemte en uygun fiyat ve en iyi hizmeti sorgunuz aldıktan sonra 24 saat içinde alıntı vaat ediyor.

Ürün Açıklaması